Polska jako kraj cywilizowany musi rozwijać bardzo dobrze transport lotniczy. W przeciwnym razie nikt nie będzie chciał do nas przyjeżdżać. Duże lotnisko w stolicy przyjmuje samoloty z całego świata, ale jeszcze nie tak dawno Polska, jako jedyna stolica europejska nie posiadała połączania z Pekinem.

Czy trzeba komuś tłumaczyć, co to oznacza dla interesów z państwem, które obecnie jest najbogatsze na świecie? Jak widać naszym władzom się opłacało się utrzymywać takie połączenia, dlatego zostało ono zlikwidowane. Widać mamy innych, większych i bogatszych partnerów i te loty są nam do niczego nie potrzebne. Problem naszego kraju jest chodzi o transport lotniczy dotyczy wewnętrznych lotów.

Może nie jesteśmy dużym państwem i odległość między Zakopanem, a Gdańskiem to tylko kilkaset kilometrów, ale przejazd tego odcinka to już inna bajka. Trzeba poświecić sporo czasu i nerwów żeby się tam dostać. Lot samolotem trwałby godzinę, a zatem załatwianie różnych spraw biznesowych czy nawet wyjazd na wakacje nie byłby taki trudny.

W dobie komputerów i samolotów czas jest istotny, bo kto ma go za dużo zmarnować szuka innych rozwiązań na miejscu. Szkoda, bo im więcej połączeń tym lepiej dla nas wszystkich tutaj mieszkających.

TanioBuduj.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here