Będąc w okolicach Lipska warto udać się do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest on powierzchniowo bardzo, ale to bardzo duży. Po za tym na jego terenie mieszą się przeróżne gatunki roślin i zwierząt, których nigdzie indziej się nie spotka. Swoje gniazda mają też bardzo rzadkie gatunkowo ptaki. Właściwie nie ma takiego zwierzęcia, która nie czułoby się tam dobrze, a co najważniejsze bezpiecznie.

Z takiego parku możemy być wszyscy dumni. Miłośnicy dzikiej przyrody zjeżdżają się z całego świata żeby na własne oczy obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnych warunkach. Takiej atrakcji nikt inny nie może zapewnić. Wystarczy tylko odwiedzić ten rejon, a przyroda całkowicie za darmo będzie dostępna na każdym kroku. Każdemu z nas przyda się co jakiś czas taka odskocznia.

Będzie można podziwiać podmokłe tereny i zwierzęta, które wyśmienicie sobie tam radzą. Warto zabrać coś na komary, bo będziemy mieli z nimi spore problemy. Tyle atrakcji w jednym miejscu to gratka dla każdego rządnego przygód turysty.

Poprzedni artykułKair – miasto słońca
Następny artykułKolonie letnie w Mikoszewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj