Na północy Polski, gdzieś pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzem możemy znaleźć miejsce, które pozwoli nam przenieść się do przeszłości. Od XIII wieku, zamek w Gniewie, uchodził za siedzibę królów, mnichów i hetmanów. Dzisiaj każdy może skorzystać z zamkowej gościnności i przez chwilę poczuć się jak jeden z krzyżackich dostojników.

Wybierać można spośród czterech miejsc, które razem tworzą kompleks zamkowy. Kompleksowość tego obiektu stanowi jego niesamowity atut i daje pole do organizacji wielu wydarzeń, konferencji czy wyjazdów integracyjnych. Gościom, którzy chcieliby sprawdzić jak można bawić się w takich wnętrzach ma do zaproponowanie aranżację chociażby na pięknym dziedzińcu czy w jednej specjalnie do tego przystosowanej sali wewnątrz hotelu.

W tym momencie należy również wspomnieć o terenie przyległym do Hotelu. Jest to ogromny potencjał do przygotowania licznych atrakcji. Jak na przykład nocny marsz na orintację dla współpracowników czy podchody z okazji rodzinnego przyjęcia. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Gości! Obsługa może na nasze życie zorganizować pokaz rycerski, odegrać spektakl osadzony w średniowieczu czy zaprosić nas na prawdziwie książęcą ucztę na świeżym powietrzu. Dodając do tego nowoczesne centrum konferencyjne składające się z 6 sal o łącznej powierzchni 1000 m2 zyskujemy idealne warunki do biznesowego spotkania. Każda z sal gotowa jest pomieścić od 40 do 400 osób, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możliwe jest ich użytkowanie na wiele sposób, na przykład wprowadzając do środka najnowszy model danego auta. Świetnym uzupełnieniem jest sala restauracyjna, w której z łatwością przygotować można bankiet dla 200 osób.

Warto również skosztować hotelowej kuchni, za tę część odpowiada wybitny szef kuchni. W karcie znajdziemy, przede wszystkim, dania kuchni polskiej, jak inspirowane innymi krajami europejskimi.

Kiedy wybieramy się do Zamku Gniew warto zajrzeć do hotelowego kalendarium, można tam znaleźć ciekawe wydarzenia, które Hotel organizuje dla swoich Gości. Jeśli mamy szczęście możemy uczestniczyć w festiwalach muzycznych, zlotach fanów astronomii, inscenizacjach bitew czy wieczorach tematycznych. Więcej szczegółów odnośnie poszczególnych znaleźć można pod adresem: www.zamek-gniew.pl/.

Hotel Gniew można polecić każdemu, niezależnie czy szuka miejsca na spotkanie firmowe, wypoczynek z rodziną czy wesele.

Poprzedni artykułBagaż podręczny wizzair – najnowsze zmiany i dane dotyczące bagażu
Następny artykułNie ma złej pogody – sportowy outfit dla kobiet na chłodniejsze miesiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj