Najczęściej wyjazd do innego miasta w kraju lub za granicą planujemy z dużym wyprzedzeniem. Zależy nam więc na tym, by zarówno sama podróż, jak i pobyt w wybranej destynacji były w pełni komfortowe i satysfakcjonujące. Niemniej nie sposób przewidzieć, czy wszystko potoczy się po naszej myśli, czy nie przytrafią się jakieś niespodzianki, w tym takie, jakich wolelibyśmy uniknąć.

Niezależnie od tego, czy podróżujemy często, sporadycznie, w celach biznesowych, czy rekreacyjnych, zawsze zależy nam na tym, by podróż i pobyt były dla nas całkowicie bezpieczne. By mieć taką gwarancję, najlepiej zdecydować się na jedno z ubezpieczeń turystycznych, które proponuje SIGNAL IDUNA. To inteligentnie opracowany zestaw ubezpieczeń, jaki można bez najmniejszych problemów dopasować do swojej indywidualnej sytuacji i do charakteru wyjazdu, jaki planujemy odbyć.

Jeśli wyjeżdżamy za granicę, by pozwiedzać, czy też udać się na konferencję biznesową, bądź też mamy w planach naukę języka w naturalnym środowisku, warto wówczas sięgnąć po ubezpieczenie turystyczne Bezpieczne Podróże. Jest to idealny wariant, jeśli interesuje nas standardowa polisa, dzięki której będziemy mogli ubezpieczyć się na wypadek choroby, czy nieszczęśliwego wypadku. Jeżeli przewozimy cenny bagaż, sprzęt sportowy, wtedy warto rozszerzyć polisę, by obejmowała ubezpieczeniem także i nasze rzeczy.

Z kolei, jeśli jesteśmy osobami, które regularnie odbywają podróże do różnych krajów, wtedy najlepszym wariantem może być ubezpieczenie turystyczne Bezpieczne Podróże MULTITRIP. Jest to doskonałe rozwiązanie, nie tylko wtedy, gdy często podróżujemy, ale również w przypadku, gdy planujemy w pozostać nieco dłużej w danym kraju. Ta polisa turystyczna jest dostępna w dwóch wariantach – imiennej (na pół roku, bądź na rok) i bezimiennej (na cały rok). Zaletą tej polisy jest to, że możemy ubezpieczyć tylko siebie, bądź też kilka osób, jeśli wyjeżdżamy z osobą towarzyszącą, bądź większą grupą.

SIGNAL IDUNA oferuje również ubezpieczenie turystyczne dla dzieci, młodzieży i studentów – SIGNAL IDUNA CARD. Do wyboru mamy tutaj polisę standardową, sportową i sportową rozszerzoną. Możemy bardzo łatwo dobrać taki wariant ubezpieczenia, który będzie najlepiej odpowiadać naszej aktywności fizycznej podczas danego wyjazdu za granicę.

Możemy także zabezpieczyć się finansowo w razie gdyby organizowana przez nas impreza turystyczna nie mogła się odbyć, bądź też gdybyśmy w razie choroby musieli z niej zrezygnować. Do wyboru mamy też standardowe ubezpieczenie NNW, które przydaje się, gdy podróżujemy po kraju.

Poprzedni artykułSPA – relaks, na który musisz sobie pozwolić
Następny artykułWeekendowy pobyt w hotelu – na co zwrócić uwagę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj