Organizator wieczoru kawalerskiego powinien odpowiednio wcześniej przygotować się do tej imprezy. Zasadniczą kwestią jest nie tylko lista gości, ale także miejsce, gdzie zabawa się odbędzie. Dziś coraz częściej wieczory kawalerskie organizowane są poza miastem zamieszkania pana młodego, co samo w sobie jest atrakcją. Przygotowaliśmy kilka propozycji kierunków, które stają się popularne wśród przyszłych małżonków.

Polski klimat

Dla zwolenników polskich klimatów idealnym rozwiązaniem jest wyjazd do dużych miast, które stały się stolicami wieczorów kawalerskich. Na czoło listy miejsc krajowych wysuwa się Kraków. To tu swoje imprezy organizują Brytyjczycy, Niemcy czy Irlandczycy. Firmy zajmujące się profesjonalnym przygotowaniem wieczorów kawalerskich dysponują szeroką ofertą atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim imprezowiczom.

Nie można także zapominać o Warszawie, która oferuje bardzo wiele w kwestii wieczorów kawalerskich. Nocleg w dobrym hotelu, limuzyna do transportu gości czy imprezy w modnych klubach są domeną tego miasta. Korzystając z możliwości, jakie dają pożyczki pozabankowe, możecie z łatwością sfinansować wszystkie koszty zaplanowanych atrakcji.

Nie tylko dla angielskich lordów

Londyn. Miasto kojarzone przede wszystkim z emigracją zarobkową naszych Rodaków, którzy na przestrzeni lat stworzyli tam sporą grupę polonijną. Jeśli poszukujecie niestandardowych rozwiązań w zakresie organizacji wieczoru kawalerskiego, wybierzcie się do stolicy Wielkiej Brytanii. Londyn nigdy nie zasypia, dlatego też macie pewność świetnej i zróżnicowanej zabawy. Liczne kluby i restauracje kuszą swoimi ofertami, dzięki czemu spędzicie aktywnie kilka dni w tym wyjątkowym mieście.

Wybierając się do Londynu, pamiętajcie o konieczności wcześniejszego zarezerwowania noclegów w dobrej lokalizacji. Miasto jest ogromne, a dostanie się metrem do dzielnic rozrywkowych z przedmieść metropolii, może zająć co najmniej godzinę. Warto zatem, wykorzystując pożyczki pozabankowe, zwiększyć budżet imprezy i znaleźć miejsce do spania, zlokalizowane blisko centrum.

Polak, Węgier – dwa bratanki

To popularne przysłowie sprawdza się także w przypadku organizacji wieczoru kawalerskiego w Budapeszcie, który stał się wyjątkowo popularnym miejscem na tego rodzaju imprezy. Wybierając się do stolicy Węgier, pomyślcie o wynajęciu firmy, która zorganizuje wam pobyt na miejscu, a także zapewni wszelkie atrakcje, jakie niezbędne są podczas wieczoru kawalerskiego. W sfinansowaniu kosztów pomogą pożyczki pozabankowe.

Dzięki pośrednikom nie będziecie musieli spędzać kilku godzin przed komputerem, rezerwując noclegi, miejsca w restauracjach, klubach czy dyskotekach. Organizator przygotuje to za was, odbierając gości z lotniska i zawożąc do wybranego miejsca noclegowego. Budapeszt to także świetna okazja do imprez poza ścisłym centrum miasta. Klimatyczne knajpki kuszą bogatą ofertą, adresowaną do przyszłych panów młodych.

Wieczór kawalerski, organizowany do niedawna w domu, odszedł w zapomnienie. Dziś poszukujemy kreatywnych rozwiązań, które sprawią, że ten dzień zapadnie w pamięć pana młodego na wiele lat. Wystarczy poświęcić kilka godzin na przygotowanie planu imprezy, aby zmianę stanu cywilnego świętować w Londynie, Budapeszcie czy w dużych polskich miastach.

Poprzedni artykułO czym pamiętać, wysyłając dziecko na obóz naukowy?
Następny artykułJak ciekawie spędzić czas w Poznaniu?

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe do ilu ślubów nie doszło po takich kawalerskich w Budapeszcie czy Londynie ;D już widzę minę mojej Kobiety, jak tydzień przed ślubem jej mówię że mnie chłopaki za granicę zabierają xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj