Nowy portal dla podróżników!

Podróżowanie to nie tylko doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. To zajęcie, które daje nam możliwość rozwijania się a przy tym przynosi wiele wspaniałych wspomnień, które cieszą nasze serce przez całe życie.

Niestety, wciąż wiele osób nie może zdecydować się na to, by odważyć się i wyruszyć w nieznane. Jesteś jedną z nich? Zmień to! Każdy z nas może podróżować, zwiedzać, poznawać i doskonale się bawić. Jak? Sprawdźmy to!

Jeśli chcesz poznawać świat…

Z pewnością potrzebujesz przewodnika. Warto również pomyśleć o tym w jaki sposób chronić wspomnienia oraz dzielić się nimi z innymi. Wydawać by się mogło, że możliwości jest naprawdę sporo – blogi, portale podróżnicze, media społecznościowe. Niby owszem, żadne z tych miejsc nie jest jednak w stanie spełnić wszystkich oczekiwań podróżnika. Właśnie dlatego warto zainteresować się projektem Link My Travel.

Czym jest Link My Travel i jakie daje możliwości?

Link My Travel to serwis dla osób, które chcą wynieść więcej z podróży. Umożliwia użytkownikom tworzenie własnych kont, na których mogą zamieścić historie swoich podróży. Wszystkie miejsca, które odwiedzisz znajdą się na mapie, do której możesz podpiąć album ze zdjęciami. To jednak nie wszystko, za pomocą Link My Travel możesz udostępniać swoje wspomnienia również w innych mediach społecznościowych. To także miejsce, na zapisywanie cennych informacji i wspomnień.

Nie tylko dla początkujących

Co ważne, konto na Link My Travel to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podróżowaniem, ale również tych, dla których poznawanie świata stało się prawdziwą pasją. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by móc dzielić się zdobytą wiedzą, przeżyciami a także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi podróży – to serwis, który z pewnością spełni twoje oczekiwania. Może również pomóc Ci spełnić marzenie o prowadzeniu własnego bloga.

Podsumowując, już dziś odwiedź stronę https://linkmy.travel/ i załóż swoje konto. Przekonaj się jak wiele radości daje podróżowanie, szczególnie wówczas, gdy swoimi wrażeniami możesz dzielić się z innymi.

Poprzedni artykułApartamenty nad morzem, na Mazurach czy noclegi w górach – czyli gdzie spędzić Sylwestra?
Następny artykułTanie bilety lotnicze na Sylwestra – gdzie powitać Nowy Rok?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj