Obóz survivalowy w Bieszczadach

Charakterystyczne polskie góry, jakimi są Bieszczady, zainspirowały nasze biuro do ponownego ułożenia nietypowej oferty wypoczynkowej dla młodzieży w wieku 14 – 18 lat.

Nabór zakończony !!!  Nie przyjmujemy zgłoszeń  !!!

Wiedzieć! Rozumieć! Są to kluczowe hasła przetrwania.

Warto łazić po linach by zobaczyć co jest dalej, przejść przez niedostępne tereny.
Survival nie wymaga, by ktokolwiek musiał łowić ryby i się nimi żywić, by musiał rozpalać ognisko trąc kawałki drewna (można to w dalszym ciągu robić przy użyciu zapałek albo zapalniczki), by musiał przechodzić w pełnym rynsztunku przez bagna oraz musiał spać w szałasie własnoręcznie sporządzonym z patyków i skóry żubra. Jeśli ktoś będzie się z was wyśmiewał, że czegoś tam nie robicie, a właśnie robić powinniście – śmiejcie się też i wy. Ale też pamiętajcie, że wszystko umieć i robić warto!

Jednocześnie na naszym obozie młodzieżowym należy bezwzględnie przestrzegać praw natury. Natura nie lubi, by jej cokolwiek robić wbrew. Stąd też konieczność zapoznawania się z wszelkimi warunkami panującymi w przyrodzie, obserwowania ich, dowiadywania się o nowych spostrzeżeniach, zdobywania wiedzy.

Skomponowaliśmy pełen wachlarz atrakcji dla każdego, kto w czasie wakacji szuka mocnych wrażeń, adrenaliny i wyzwań, a także dla tych, dla których wakacyjne lenistwo to stanowczo za mało! Z uwagi na charakterystykę okolicy proponujemy młodzieży prawdziwą jazdę samochodem terenowym i alpinistyczne zabawy na linach (ścianki wspinaczkowe, zjazdy z budynków, mostów, mosty linowe). Dla spragnionych bliskiego kontaktu z przyrodą organizujemy zajęcia survivalowe: budowanie szałasów, gotowanie posiłków w warunkach terenowych, podchody i przeprawy pontonowe. I szaleństwa dla każdego: paintball, strzelanie z broni pneumatycznej i wiele innych! Nie można przejść obojętnie obok takiego obozu! Sprawdź swoje możliwości i baw się na całego! Koniecznie popatrz na zdjęcia fotograficzne  z naszych kolonii letnich i obozów młodzieżowych.

Warto podejrzeć stronę internetową ośrodka wczasowego w którym młodzież będzie zakwaterowana – na tej stronie umieszczone zdjęcia dotyczą naszego obozu młodzieżowego.

Oferta zawiera:

a) Transport:
– przejazd autokarem pod nadzorem uprawnionej kadry,

b) Zakwaterowanie:
– Dom Wczasowy „Magda” w Ustrzykach Dolnych,
– pokoje z pełnym węzłem sanitarnym,

c) Wyżywienie:
– posiłki 3x dziennie + podwieczorek (obiadokolacja pierwszego dnia, śniadanie + prowiant na drogę ostatniego dnia)

d) Wycieczki:
– wycieczka autokarowa nad Zalew Soliński,
– wycieczka do „Dużej Obwodnicy Bieszczadzkiej”
– wycieczka górska na Połoninę,

e) Dodatkowe:
– opieka uprawnionej kadry pedagogicznej,
– opieka przewodnika górskiego w czasie wycieczki w góry,
– bilety do zwiedzanych obiektów,
– ubezpieczenie NNW,
– podatek VAT.

http://www.powerbalancepolska.pl/

Poprzedni artykułWycieczka do Paryża
Następny artykułObóz młodzieżowy w Grecji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj