Polska jako kraj cywilizowany musi rozwijać bardzo dobrze transport lotniczy. W przeciwnym razie nikt nie będzie chciał do nas przyjeżdżać. Duże lotnisko w stolicy przyjmuje samoloty z całego świata, ale jeszcze nie tak dawno Polska, jako jedyna stolica europejska nie posiadała połączania z Pekinem.

Czy trzeba komuś tłumaczyć, co to oznacza dla interesów z państwem, które obecnie jest najbogatsze na świecie? Jak widać naszym władzom się opłacało się utrzymywać takie połączenia, dlatego zostało ono zlikwidowane. Widać mamy innych, większych i bogatszych partnerów i te loty są nam do niczego nie potrzebne. Problem naszego kraju jest chodzi o transport lotniczy dotyczy wewnętrznych lotów.

Może nie jesteśmy dużym państwem i odległość między Zakopanem, a Gdańskiem to tylko kilkaset kilometrów, ale przejazd tego odcinka to już inna bajka. Trzeba poświecić sporo czasu i nerwów żeby się tam dostać. Lot samolotem trwałby godzinę, a zatem załatwianie różnych spraw biznesowych czy nawet wyjazd na wakacje nie byłby taki trudny.

W dobie komputerów i samolotów czas jest istotny, bo kto ma go za dużo zmarnować szuka innych rozwiązań na miejscu. Szkoda, bo im więcej połączeń tym lepiej dla nas wszystkich tutaj mieszkających.

TanioBuduj.pl

Poprzedni artykułGdzie warto wybrać się na wycieczkę jednodniową w Wielkopolsce? Podpowiadamy!
Następny artykułPodróż poślubna – gdzie warto wybrać się w podróż po ślubie?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj