Dla miłośników podróży bardzo ważne jest, by jak najlepiej utrwalić swoje wspomnienia. Bardzo dobrym sposobem na gromadzenie wspomnień jest ich umieszczanie na ścianie. Jednak czy dobrze będą prezentować się nieuporządkowane zdjęcia, porozrzucane na ścianach w salonie? Raczej nie. Z tego właśnie powodu dobrze jest znaleźć coś, co będzie codziennie przypominać o tym, jak wspaniałe przygody przeżyliśmy, a jednocześnie będzie się dobrze prezentować na ścianach domu.

Mapa zdrapka dla dwojga

Mapa zdrapka to świetny pomysł na trzymanie swoich wspomnień na ścianie. Dobrym pomysłem są mapy dla par. Pary mogą dzięki nim zaplanować podróże, np. podróż poślubną, przyszłoroczne wakacje lub odwiedzone przez siebie miejsca. Na takiej mapie można zaznaczać wszystko, zarówno trasę do wymarzonego miejsca, jak i całe państwa i kontynenty. Najlepszym aspektem mapy zdrapki jest jej wygląd. Pozłacana folia pokrywająca kontynenty wspaniale się prezentuje. Po odkryciu kilku miejsc i przywieszeniu do niej zdjęć ze wspólnych podróży, mapa zdrapka stanie się unikalną ozdobą każdej ściany. Taka mapa zdrapka to także idealny pomysł na prezent dla podróżnika.

Własnoręcznie wykonana ramka ze zdjęciami

Ramki na zdjęcia to dość tradycyjny sposób na przechowywanie wspomnień z podróży. Taką ramkę można wykonać własnoręcznie, gdyż nie jest to zbyt trudny proces. Dodatkowo można ozdobić ją, by pasowała do naszych waszych upodobań. W takiej ramce można przechowywać tradycyjnie wywołane zdjęcia, każde osobno. Można w nich także umieścić kilka polaroidów i małe drobiazgi, dzięki czemu stworzą spersonalizowany zestaw, który prezentuje się doskonale na ścianach domu.

Tablicowa mapa świata

Tablicowa mapa świata to chyba najpiękniejszy sposób na utrwalenie wspomnień z podróży, który prezentuje się wspaniale na ścianach domu. Wykonane z porządnych materiałów elementy mapy świata można zawiesić w dowolnym miejscu. Elementy pokryte są warstwą, po której można pisać. Można na niej narysować całą trasę podróży lub przyczepić zdjęcia na magnes. Tablicowa mapa świata również świetnie sprawdzi się jako prezent dla podróżnika.

Poprzedni artykułJak ciekawie spędzić czas w Poznaniu?
Następny artykułJedziemy na wakacje – jak zaplanować wylot?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj