Ktoś może powiedzieć, że jeśli jedzie się autokarem do Grecji to można zwiedzić przy okazji wiele krajów. To jest jak najbardziej fakt, bo będziemy jechać przez Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię, aż do Grecji. Tylko czy my coś wtedy zobaczymy?

Niestety tylko ich drogi także nie ma co liczyć na jakieś super widoki. Trasa będzie bardzo monotonna i będzie trwała wieczność. Jak będziemy mieli szczęście to dojedziemy na miejscu po 24 godzinach. To naprawdę bardzo męcząca podróż. Dla porównania samolotem po trzech godzinach będziemy na miejscu.

Wypoczęci i chętni do zabawy. Ceny są bardzo porównywalne jednej jak i drugiej opcji. Można mieć przejazd autokarem za tysiąc złotych, a samolotem za tysiąc dwieście. Nie ma co w tym przypadku oszczędzać, bo na pewno będzie to dla nas bardziej opłacalne. Po za tym jeśli ktoś jeszcze nie leciał samolotem to będzie dla niego dodatkowa atrakcja.

Wakacje muszą być bardzo dobrze zorganizowane, bo czekamy na nie przez cały rok. Warto mieć to na uwadze podczas planowania wakacji.

Ekspert-Budowlany.pl

Poprzedni artykułPielgrzymka do Rzymu – do Ojca Świętego
Następny artykułPodróż w nieznane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj