Jest wiele sposobów na to, by przyjemnie spędzić Sylwestra i przywitać zbliżający się Nowy Rok. Wśród nich są zagraniczne wyjazdy, dzięki którym można zwiedzić nowe miejsca i zobaczyć, jak inni celebrują te wyjątkowe w roku dni. Gdzie więc można znaleźć tanie bilety lotnicze na Sylwestra? Dokąd warto lecieć na przełomie grudnia i stycznia?

Gdzie szukać biletów lotniczych na Sylwestra?

Najczęściej szuka się biletów bezpośrednio na stronach linii lotniczych, jednak trzeba wiedzieć, które z nich są tanie. To zajmuje wiele czasu, by porównać wszystko z osobna. Możesz jednak ten czas poszukiwań skrócić i skorzystać z praktycznego narzędzia w Internecie. Tanie bilety lotnicze na Sylwestra przejrzysz dzięki wyszukiwarce lotów na BiletyLotnicze.pl, gdzie znajdziesz połączenia m.in. do Turcji, Finlandii, czy Włoch. Znalezienie korzystnych cen za przeloty nie jest obecnie trudne, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie, gdzie chcesz spędzić Sylwestra.

Sylwester w ciepłych krajach

Dla wielu osób kuszącą propozycją jest spędzenie Sylwestra i Nowego Roku w ciepłych krajach. Podróże nie muszą ograniczać się jedynie do 2 dni, szczególnie jeśli mają to być odległe kierunki. Warto swój pobyt przedłużyć i pomyśleć o zimowym urlopie w jakimś egzotycznym kraju. Dużą popularnością cieszą się Karaiby, Kenia, Wietnam, Tunezja, Tel Awiw, a nawet Japonia. W grudniu i styczniu bez problemów można znaleźć do tych miejsc bilety lotnicze w korzystnej cenie.

Sylwester w europejskich krajach

Jeśli szukasz lotów jedynie na Sylwestra i Nowy Rok, lepiej zainteresować się europejskimi krajami, w których również można hucznie spędzić te dni, szczególnie w stolicach. Tanie bilety z wielu polskich miast można znaleźć do Sztokholmu, Wiednia, Kijowa, Londynu, Aten, Barcelony, Oslo, Dublina, Mediolanu, Paryża, czy Wenecji. Jak więc widać, możliwości jest całkiem sporo. Są więc szanse, że w tym roku nie spędzisz Sylwestra przed telewizorem i wcale nie wydasz na niego fortuny.

Ceny biletów lotniczych na Sylwestra

Ceny biletów lotniczych na Sylwestra i Nowy Rok są oczywiście zróżnicowane. Korzystne oferty mają głównie tanie linie lotnicze jak Wizzair czy Ryanair. Na połączenia przez nie realizowane nie trzeba nawet kupować biletów z dużym wyprzedzeniem, spokojnie można dokonać rezerwacji w grudniu. Ceny biletów uzależnione są od kierunku podróży. Najtaniej jest w Europie, ponieważ trasy są krótkie i w grę wchodzą 2-3-dniowe pobyty. Drożej jest w przypadku podróży do egzotycznych krajów, chociaż i tam można znaleźć tanie połączenia. Obejmują one jednak dłuższe pobyty, zazwyczaj tygodniowe. Podczas planowania Sylwestra za granicą może i nie trzeba spieszyć się z biletami lotniczymi, ale z pewnością nie należy zwlekać z noclegami. Z wyszukaniem odpowiednich hoteli czy hosteli może być trudniej niż w przypadku biletów lotniczych. Miejsca być może znajdą się bez problemu, ale niekoniecznie w niskiej cenie lub w okolicy, która jest daleko od centrum miasta.

Poprzedni artykułNowy portal dla podróżników!
Następny artykułKierunek Kraków? – Hostel w Krakowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj