Jeśli ktoś często lata samolotami na pewno miał taki przypadek że musiał zdobyć bilet na ostatnią chwilę. Niestety tutaj prawie zawsze jest tak że trzeba się liczyć z bardzo wysokimi kosztami jakie trzeba ponieść. Jeśli się spóźniłeś to teraz za to bardzo dużo zapłacić. W przypadku takich biletów nie ma jak z wycieczkami że jeśli ktoś czeka na ostatnią chwilę to może uda mu się kupić coś naprawdę bardzo taniego.

Na to niech nie liczy bo bilety lotnicze to całkowicie inna bajka. Ceny biletów niby nie są zbyt wysokie ale jak się wlicza te wszystkie opłaty transferowe, bagażu to już nie jest tak ładnie. Jak wyglądają bilety w naszym kraju? Wszystko zależne jest od tego gdzie lecimy. Można znaleźć bilet do odległego kraju w Azji za dwa tysiące złotych, ale można też znaleźć taki na który nam dziesięć tysięcy złotych nie wystarczy.

Trudno trafić za biletami lotniczymi ale obecnie nie ma szybszej formy transportu. Wsiadamy teraz do samolotu i za dwie godziny jesteśmy w Paryżu. Spróbujmy teraz jechać samochodem to się przekonamy ile godzin nam to zajmie. Po za tym paliwo wyjdzie nam tak drogo że zdecydowanie lepiej jest się skupić na kupieniu biletu lotniczego. Szybko i bezpiecznie dotrzemy do celu.

Poprzedni artykułNoclegi u naszych bliskich
Następny artykułKrym – udane i tanie wakacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj