Wakacje to najlepszy czas, by wreszcie zatroszczyć się o siebie – własne potrzeby, psychikę, zdrowie i urodę. Idealnie sprzyja temu wypoczynek w hotelu nad morzem połączony z regularnymi zabiegami w SPA.

Wakacje nad morzem i pakiet w SPA – idealne połączenie

Hotel umiejscowiony tuż nad morzem to idealna lokalizacja, aby móc wreszcie zapomnieć na jakiś czas o codziennych obowiązkach, wsłuchać się w szum morza, uprawiać długie spacery, kąpać się i oczywiście zażywać kąpieli słonecznych. Przesycone jodem powietrze działa świetnie na drogi oddechowe i tarczycę, natomiast słona morska woda ma zbawienny wpływ na skórę. Korzystając z codziennych plażowych aktywności można fantastycznie wypocząć, wzmocnić kondycję i zaopatrzyć się w witaminę D, która produkowana jest głównie w skórze pod wpływem promieni słonecznych.

A gdy pogoda nie sprzyja, lub gdy nie ma się ochoty na plażowanie, warto wykorzystać możliwości, jakie daje wykupienie pakietu w SPA w hotelu Astor. Połączenie zabiegów na twarz i ciało pozwoli zmaksymalizować efekty, jakie daje pobyt nad morzem. Dzięki temu możesz wrócić do domu ze zwiększoną energią, a przy tym z o wiele piękniejszą skórą!

Zabiegi SPA nad morzem w hotelu Astor

Dlaczego warto korzystać z zabiegów SPA nad morzem? Ponieważ idealnie uzupełniają one codzienne aktywności wakacyjne – jazdę na rowerze, spacery, surfing, fitness czy pływanie. Po wysiłku fizycznym wskazane jest zrelaksować mięśnie i stawy pływając w basenie, pocąc się w saunie, czy zażywając masażu. Nie tylko pomaga to uniknąć bólu ciała po aktywności, ale przyspiesza regenerację mięśni oraz spalanie tłuszczu, co sprzyja walce o smukłą sylwetkę.

Zabiegi nawilżające, regenerujące, czy po prostu relaksujące przyniosą ukojenie Twojej zmęczonej i wysuszonej słońcem skórze, a przy tym odbudują naskórek i odświeżą twarz i ciało. Poddając się im, możesz od razu zauważyć efekt gładszej, bardziej wypoczętej skóry!

Dlaczego warto korzystać z hotelowego SPA?

Mając wykupiony pobyt w hotelu nad morzem możesz po krótkim czasie odczuć… nudę. Spowodowane jest to brakiem codziennych obowiązków, choćby tych najprostszych, jak sprzątanie czy gotowanie. Choć zwiedzanie okolicy, opalanie się i spacery niewątpliwie koją ciało i duszę, to podczas wypoczynku gościom hotelowym bardzo doskwiera brak zorganizowanych zajęć, szczególnie gdy pogoda nie dopisuje i trzeba spędzać więcej czasu w hotelu. Wykupienie pakietu w SPA na czas pobytu to niewiele większy wydatek, za to dający pełne spektrum możliwości, jakie daje strefa wellness.

Wchodząc w świat sauny, masaży, peelingów i maseczek możesz przekonać się, jak bardzo tego rodzaju zabiegi sprzyjają regeneracji po wielu tygodniach ciężkiej pracy, pomagają zwiększyć witalność i poprawić wygląd. Efekty korzystania z hotelowych zabiegów SPA dają długotrwały efekt i pomagają ze zdwojoną energią wrócić do aktywności zawodowej i rodzinnej. Co więcej – zabiegi SPA nad morzem dla wielu hotelowych gości są wstępem do regularnego odwiedzania masażysty czy relaksowania się w saunie. Warto odkryć te przyjemności dla ciała i ducha będąc na wakacjach nad morzem i wykorzystać je do maksimum!

Poprzedni artykułBon turystyczny na wakacje- komu przysługuje i jak możemy go wykorzystać?
Następny artykułGdzie jechać na wakacje w Polsce? Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj