Bułgaria niektórym kojarzy się z demoludami, ale te czasy definitywnie już minęły. Wczasy Bułgaria to niedrogi relaks w ciekawych warunkach. Wakacje w Bułgarii mogą być odkryciem. Polacy najczęściej wybierają takie miejscowości jak Słoneczny Brzeg czy Słoneczne Piaski. W nich jest pięknie, zielono, pogodnie i wyjątkowo wygodnie. Standard wczasów w Bułgarii już się poprawił, a turyści uwielbiają odpoczynek w tym właśnie miejscu. Nic dziwnego, bo kraj jest urokliwy, zabytki wspaniałe, a przyroda więcej niż bujna. Można opalać się, kąpać, spacerować i czuć się niczym młody bóg.

Wakacje w Bułgarii – Słoneczny Brzeg, Słoneczne Piaski

Relaks to podstawa, a bez tego nie ma żadnych wakacji. Cała rodzina odpocznie w Bułgarii naprawdę po królewsku. To państwo położone w południowo-wschodniej Europie, to piękne miejsce na relaks. Jest to dość tani kraj, dlatego warto pojechać do niego i poznać jego walory. Klimat kraju jest kontynentalny, łagodny, a najbardziej znane miasta to Sofia, Warna, Płowdiw, Sliwen i  Burgas – w tym ostatnim obwodzie znajduje się Nesebyr, miasto wpisane na listę dziedzictwa światowego UNESCO, słynące z niezwykłej urody i piękna. Do takich miast warto pojechać, aby poznać je lepiej.

Co można robić na wczasach w Bułgarii?

Na pewno można zwiedzać, ale większość turystów lubi wylegiwać się i opalać. W modzie są pływanie, sporty wodne i długie spacery. Słodkie lenistwo wychodzi najlepiej w takim kraju. W upalne dni nikt nie ma zamiaru zwiedzać i męczyć się nadmiarem słońca. Kraj jest znany z ikon oraz turystycznych walorów, dlatego rocznie odwiedza go ponad 8 milionów turystów. Odpoczynek w tym kraju ma wartość i jest znakomitą sprawą. Niejedna osoba wie, że Bułgaria to kraj godny odwiedzenia. Jest to kraj, do którego wraca się co najmniej kilka razy, zawsze odkrywając coś nowego i nieoczekiwanego. Piękno, bujna przyroda, wspaniałe krajobrazy – takie są właśnie walory Bułgarii. Do tego kraju można polecieć samolotem już za 1700 złotych, a w tej cenie jest też pobyt w hotelu mającym cztery gwiazdki oraz w opcji all inclusive. Nie jest to drogo, stąd też takie zainteresowanie turystów Bułgarią.

Poprzedni artykułGdzie pojechać na wakacje za granicą?
Następny artykułWczasy Chorwacja, Wakacje w Chorwacji – dojazd własny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj