Wypoczynek na COSTA BRAVA / Lloret de Mar

Zapraszamy na wypoczynek letni do Hiszpanii  / Costa Brava /
Lloret de Mar

Termin : 02.08. –  13.08.2018

Cena :  1190 zł +  120 EUR

Program imprezy :

02.08.2018
godz. 9.50 zbiórka – parking przed kościołem pw. św. Józefa w Toruniu, ul. św. Józefa
godz. 10.oo  wyjazd.  Trasa:  Toruń, Inowrocław, Gniezno, Września, Świecko, Berlin – w  kierunku Paryża.

 03.08.2018
ok. godz. 7.oo  przyjazd do Paryża.  Zwiedzanie centrum Paryża :   Wieża Effla  http://www.eiffel-tower.com/    Wejściówki – wjazd windą, płatne we własnym zakresie.   Pola Elizejskie, Plac Zgody, paryska „OLIMPIA”  – to tutaj w przeszłości rozpoczynali swoją karierę artystyczną m.in. Edith Piaf, Charles Aznavour, Mireille Mathieu, to tutaj Czeslaw Niemen zaskoczył Paryżan wyśpiewując „Dziwny jest ten świat”, nastepnie zwiedzimy Muzeum Perfum  (tu nie płacimy biletów wstepu, na miejscu jest mozliwość zakupu oryginalnych perfum francuskich po fabrycznej cenie ), opera Garniera, plac Vendome, Muzeum Luwr   ( patrz:  http://www.louvre.fr/sites/default/files/medias/medias_fichiers/fichiers/pdf/louvre-plan-informacja-polski.pdf  )
ok. godz. 21.oo Objazd centrum Paryża – Paryż ” w pigułce”  :  Katedra Notre Dame. Pałac Sprawiedliwości, Łuk Triumfalny, słynny Plece de Pigalle, Plac Bastylii i następnie wyjazd z Paryża w kierunku Lloret de Mar.

04.08.2018
przyjazd do Lloret de Mar,  zakwaterowanie : hotel Garbi **  pokoje z łazienkami,  rozpoczynamy pobyt w tym atrakcyjnym kurorcie  od obiadu w dniu 4 sierpnia 2012 r.  do śniadania w dniu 11. sierpnia 2012 r.
W trakcie całego pobytu, opiekuje się grupą pilot, który wskaże i poprowadzi na plażę, opowie o miejscowych atrakcjach turystycznych a wieczorem poprowadzi i wskaże – atrakcyjne dyskoteki, miejsca rozrywki.

Lloret de Mar uznawane jest za najciekawszy kurort w tym regionie Hiszpanii. Costa Brava jest bogata w ciekawe miejsca, atrakcyjne kurorty, ale to Lloret de mar zdecydowanie tutaj wygrywa. Od Barcelony, jest niedaleko, zatem jest to idealne miejsce wypadowe do tego, by zobaczyć to wspaniałe miasto. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, Lloret stanowiło zwyczajną wioskę rybacką, lecz teraz oblicze miejscowości jest zupełnie inne. Te wspaniały kurort jest doskonale znany wszystkim turystom, a szczególnie osobom młodym.

Ponadto przy grupie powyżej 15 osób chętnych jest możliwość organizacji ( za dodatkową opłatą ) następujących wycieczek autokarowych :
– do Barcelony  – dopłata 20 EURO / os.
– do Andorry  – dopłata 50 EURO / os.
W czasie pobytu istnieje możliwość korzystania miejscowych atrakcji turystycznych jak : wieczór hiszpański, rejs statkiem i innych.

11.08.2018
po śniadaniu, wykwaterowanie, po obiedzie –  wieczorem,  wyjazd – kierunek Strassburg.

12.08.2018
godz. ranne przyjazd do Strassburga ( Francja ) . 10 godzinny pobyt w Strassburgu.

Strasburg – miasto w północno-wschodniej części Francji. Strasburg jest stolicą i głównym ośrodkiem gospodarczym Alzacji i departamentu Bas-Rhin.Siedziba Instytucji Europejskich. Od roku 1949 mieści się tu siedziba Rady Europy i od 1979 Parlamentu Europejskiego. Strasburg – miasto, w którym najdobitniej chyba ziszcza się idea zjednoczonej i otwartej Europy. Piękna aglomeracja, gdzie na każdym kroku widać francuskie i niemieckie wpływy, którego ulicami spaceruje cały przekrój narodowości.

Wieczorem – wyjazd w kierunku Polski.

13.08.2018
godziny popołudniowo-wieczorowe planowany przyjazd do Torunia.

Poprzedni artykułPielgrzymka Loreto, Lanciano, RZYM, SYCYLIA, San Giovanni Rotondo
Następny artykułSylwester nad morzem. Bal sylwestrowy na plaży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj