Turyści zastanawiają się przez wakacjami gdzie by pojechać żeby dobrze się bawić i żeby było bezpiecznie. Tunezja i Egipt praktycznie znikły z mapy turystycznej, ale pojawiły się inne możliwości. Jedną z nich na pewno będzie Krym. Jest to Autonomiczna Republika Krymu, która należy do Ukrainy.

Z naszego kraju trzeba się kierować na Lwów skąd najtaniej i najfajniej będzie pojechać pociągiem sypialnym. Na pewno sama podróż będzie już ciekawą atrakcją dla ludzi, którzy nie lubią mieć wszystkie podanego na talerzu. Na Krym dotrzemy po 24 godzinach. Pociągi mają ustalone postoje i nigdy się nie spóźniają. Nie warto brać ze sobą jedzenia, bo po pierwsze może się zepsuć, a po drugie na każdej dłuższej stacji będą kobiety, które oferuje pełen wachlarz jedzenia.

Nie ma problemu żeby kupić ciepłe pierogi i zimne piwo. Krym urzeknie nas swoimi widokami. Nie ma drugiego takiego państwa, które ma tyle do zaoferowania za tak niską cenę. Trzeba korzystać z okazji i jechać już, bo Krym staje się coraz bardziej popularny i na pewno ceny wzrosną.

Poprzedni artykułWakacje Last minute
Następny artykułGdzie jechać na wakacje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj